DOTZ Revvo
przygotuj się na prawdziwą  >>Revvo<<lucję!

W tym roku ALCAR proponuje na wiosnę prawdziwą >>Revvo<<lucję, felgę tuningową DOTZ Revvo w brązowym kolorze! Charakterystyczne zawieszone w powietrzu ramiona, ledwo dochodzące do polerowanego rantu sprawiają wrażenie lekkości, ale i dynamizmu, a dzięki tej feldze, Twój samochód zyska zupełnie nowy, bardziej agresywny i zdecydowany charakter.

Felgi stanowią doskonałe wykończenie takich aut jak BMW 3 oraz 4, Audi S3, A4, A5, Golf GTI, Nippon-Racer. Obręcz dostępna jest w wielu rozmiarach, aż do konkretnych 20”. DOTZ dyktuje nowe trendy i… zwiastuje wiosnę!

DOTZ Revvo posiada wiele charakterystycznych cech, m.in. optyczne wydłużenie ramion, które sprawiają wrażenie lekko uniesionych w powietrzu, wklęsły kształt oraz błyszczący polerowany rant. Wszystko to nadaje feldze bardzo nowoczesnego i sportowego wyglądu. Ciekawe wykończenie ramion, czy wersje kolorystyczne to elementy, które zaskakują i zdecydowanie dowodzą, że detale potrafią odegrać bardzo dużą rolę. Czasem rewolucja sprowadza się do małych rzeczy…

Wiemy na pewno, że dzięki nowej feldze aluminiowej DOTZ, Twoje auto będzie w tym sezonie wyglądać >>Revvo<<lucyjnie! :)


Dane & Fakty:

Wymiary: 7.5x17, 8.0x18, 8.0x19, 8.5x19, 9.5x19, 8.5x20, 9.5x20 cali
Wykończenie: Brązowe, polerowany rant
Konstrukcja: odlew grawitacyjny, felga 5-otworowa
Nośność: do 735 kg
TPMS: 100 % przygotowana pod TPMS oraz czujniki ALCAR T-Pro


ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD  ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

 
  •  
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Felgi tuningowe DOTZ