My się zimy nie boimy!
nasza tajna broń to SR3 

Wchodząc na stronę: http://www.sr3-saltlab.com/pl/ przekraczasz próg niezwykłego laboratorium ALCAR, gdzie felgi aluminiowe przechodzą najbardziej ekstremalne i szalone testy pod kątem odporności na surowe zimowe warunki!

Mróz, lód, śnieg i sól drogowa. Walka z zimowymi skutkami ubocznymi przechodzi do następnego etapu!

Niezwykle trudno jest zwalczyć powszechne przekonanie, że felgi aluminiowe nie powinny być używane w zimę, kiedy intensywnie jeździmy po śniegu i lodzie. To powód, dla którego ALCAR ponownie "zatrudnił" eksperta ds. rzeczy niemożliwych, który tym razem przeszedł samego siebie i testował nasze felgi w warunkach ekstremalnych, np. armatka śnieżna o pojemności 120 kg lub blok lodu zmieszany z solą o wadze 20 kg. Czy felga aluminiowa jest w stanie wytrzymać tego typu eksperymenty? Kampania marketingowa Saltlab (Solne laboratorium ALCAR) stara się walczyć z pewnymi mitami dotyczącymi alusów używanych w zimę, ale w bardzo humorystyczny sposób. Sprawdź i przekonaj się sam, że sól drogowa to żaden wróg dla obręczy ALCAR. Poznaj świat felg aluminiowych ALCAR, gdzie każdy kierowca znajdzie idealne felgi do swojego auta, zwłaszcza na zimę.  

Zapoznaj się ze wstrząsającymi wynikami testów na: http://www.sr3-saltlab.com/pl/  

Bonus:
Dodatkowo, przy odrobinie szczęścia, ci, którzy odwiedzą nasze laboratorium mają możliwość wygrania wymarzonego kompletu felg aluminiowych i stać się super tajnym agentem osobiście testującym powłokę SR3. Zostań ekspertem ALCAR i odpowiedz na iście “naukowe” pytanie: http://www.sr3-saltlab.com/pl/

aez dotz dezent enzo stahlrad SR3 aez dotz dezent enzo stahlrad SR3 aez dotz dezent enzo stahlrad SR3
 
  •  
aez dotz dezent enzo stahlrad SR3