OPONY w webshopie ALCAR
ALCAR od wielu lat kładzie ogromny nacisk na rozwój własnego Webshopa dostępnego dla Partnerów handlowych. Zapewnienie dystrybutorom możliwie najnowocześniejszej aplikacji internetowej oraz intuicyjnej platformy sprzedażowej to priorytety, które przyświecają naszej działalności od lat. Chcieliśmy, i mamy nadzieję, że się to udało, stworzyć miejsce, w którym nasi dystrybutorzy znajdą wszystko czego potrzebują, aby maksymalnie ułatwić sprzedaż felg, opon i czujników. W ciągu niecałej minuty wybierzemy oponę, sprawdzimy dostępność, wyślemy zamówienie i otrzymamy mailem potwierdzenie przyjęcia. Wszystko w jednym miejscu, łatwe do odnalezienia. 

Zaloguj się do ALCAR Webshop i zamów opony.
 
opony   opona   opony
NOKIAN TYRES
Więcej 
VREDESTEIN - wkrótce!
Więcej
Apollo - Wkrótce!
Więcej
opony
ALCAR WEBSHOP
Zaloguj się
 

NOKIAN TYRES

OPONY LETNIE NOKIAN - twoja wspaniała podróż

Opony do samochodów osobowych marki Nokian Tyres sprawią, że jazda w okresie letnim stanie się bezpiecznym i relaksującym doświadczeniem.

Marka Nokian Tyres oferuje kierowcom samochodów osobowych szeroki wybór letnich opon klasy premium o wysokiej funkcjonalności. Wśród nich znajduje się zarówno bardzo popularna wśród kierowców i zapewniająca doskonałą przyczepność nawet na mokrej nawierzchni opona Nokian Line jak i jej odpowiednik przystosowany do jazdy przy dużych prędkościach – model Nokian zLine. Opona Nokian iLine przeznaczona głównie do mniejszych samochodów rodzinnych została wyprodukowana właśnie z myślą o rynku środkowoeuropejskim. Szczególny nacisk położono na oszczędność paliwa i ochronę przed akwaplanacją. Kierowcy samochodów elektrycznych i hybrydowych na pewno docenią model Nokian eLine 2. Opony te nie tylko posiadają klasyfikację AA w kategorii oporu toczenia, ale także zapewniają ekonomiczną jazdę w każdych warunkach pogodowych.


Więcej na: http://www.nokiantyres.pl/
Nokian
 

VREDESTEIN - Wkrótce w Webshopie ALCAR!

Ultrac Satin

Firma Apollo Vredestein wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadziła na rynek innowacyjne i niezawodne opony Vredestein Ultrac Satin. Są to wysokiej klasy letnie opony premium pomagające zwiększyć osiągi samochodu przy jednoczesnym ograniczeniu emisji CO₂.

Zastosowanie wyjątkowej, zwiększającej trakcję żywicy i rowków bieżnika w kształcie litery Z pozwoliło osiągnąć niespotykaną przyczepność i doskonałe właściwości jezdne na mokrej nawierzchni. Zaokrąglony kształt powierzchni styku z podłożem połączony z asymetrycznym bieżnikiem zwiększa precyzję prowadzenia i sterowność. Niskie opory toczenia i równomierna przyczepność na mokrej nawierzchni zostały osiągnięte dzięki wiedzy naszych inżynierów poprzez zastosowanie optymalnej geometrii i wprowadzenie udoskonaleń w następujących pięciu obszarach: bieżnik, kształt bieżnika, ścianka boczna, opasanie i rant.

Właściwości opon Vredestein Ultrac Satin w skrócie:
 
Doskonałe właściwości podczas hamowania: droga hamowania przy prędkości 80 km/h i większej jest o 3,3 m krótsza*
Komfort, precyzja i kontrola prowadzenia
O 12% lepsza przyczepność na suchej nawierzchni*
O 10% lepsza przyczepność na mokrej nawierzchni*
Niskie opory toczenia = mniejsze zużycie paliwa i ograniczenie emisji CO₂
W 100% zasłużone oznaczenie A w zakresie drogi hamowania na mokrej nawierzchni, oporów toczenia (C/B) i poziomu hałasu (71 dB)
Dostępne w rozmiarach 16–18 cali i z indeksami prędkości W i Y (więcej rozmiarów do 20” cali będzie dostępnych w późniejszym okresie tego roku).

* W porównaniu z poprzednikiem, Ultrac Cento (rozmiar: 245/40R18 Y), przeprowadzonym w ramach wewnętrznych testów.

Więcej na: http://www.vredestein.pl/
opony
 

APOLLO - Wkrótce w Webshopie ALCAR!

Bezpieczeństwo i komfort: letnia opona Apollo Aspire XP

Apollo wprowadził na rynek nową oponę letnią o nazwie Apollo Aspire XP. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w zakresie konstrukcji i technologii materiałowych, Aspire XP łączy w sobie wszystko to, co najważniejsze: wyjątkowy komfort podczas jazdy z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Nowa letnia opona Aspire XP zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas jazdy samochodem osobowym lub typu SUV-ów zarówno po drodze suchej, jak i mokrej. Bezpieczeństwo i komfort to kryteria, które były absolutnym priorytetem w fazie badań i rozwoju. Udoskonalony bieżnik poprawia prowadzenie na mokrej nawierzchni o 22% w porównaniu do poprzedniej Aspire XP, a droga hamowania podczas mokrych warunków na jezdni została poprawiona o 7%.

Podobnie osiągi dotyczące wydajności opony odnotowano na suchej drodze. Sztywniejsze zewnętrzne boki Aspire XP i opasanie zmniejszają drogę hamowania o 4% i zapewniają wyższą precyzję prowadzenia i sterowności. Gwarantuje to również najwyższy komfort: lamele umieszczone wewnątrz opony zmniejszają hałas, a zastosowanie bardziej elastycznych materiałów na ściankach bocznych poprawiają amortyzację.

Aspire XP trafiła do sprzedaży na początku marca i po raz pierwszy została pokazana podczas Geneva International Motor Show. Apollo Aspire XP jest produkowana w Europie w fabrykach Apollo Vredestein w Holandii i na Węgrzech.

Więcej na: https://corporate.apollotyres.com/
opony