Niezwykła MOC w czarnym wydaniu
DOTZ SP5 Black Edition: limitowana edycja!

Specjalnie dla tych kierowców, którzy uwielbiają ostrą i zdecydowaną jazdę, DOTZ przygotował limitowaną edycję felgi SP5 Black Edition. 5-ramienna masywna obręcz w jednolitym kolorze to ciekawe wykończenie auta, które sprawia, że wszystkie oczy są zwrócone właśnie w jego kierunku. Model SP5 Black Edition doskonale oddaje ducha i koncepcję wizualną marki DOTZ, która skupia się na wysokiej jakości wykonania oraz niebanalnym wzornictwie nawiązującym do sportów motorowych.

Specyficznie zaprojektowane ramiona dodają feldze trójwymiarowego wyglądu oraz nowoczesnego charakteru. Natomiast wklęsła konstrukcja obręczy jest zgodna z najnowszymi trendami projektowania felg oraz tuningu zaczerpniętymi prosto z USA. Dodatkowo, model ten jest dostępny w rozmiarach od 18 do 20 cali.

Stylowy wjazd w zimę
Oprócz przyciągającego wzrok wykończenia w odcieniu głębokiej matowej czerni, obręcz aluminiowa DOTZ ma wszystko, co potrzebne, aby sprostać trudnym zimowym warunkom, dzięki wysokiej jakości, innowacyjnej technologii lakierowania i zabezpieczania felg - SR3. Skrót ten oznacza „Odporny na sól” (z ang. “Salt Resistant“), a numer na końcu odnosi się do 3-warstwowego procesu powlekania – podkładu, lakieru oraz wykończenia. Zastosowanie SR3 wzmacnia i wspiera „naturalne procesy ochronne” felgi i chroni przed niekorzystnym działaniem soli

Dane i fakty: Dotz SP5 Black Edition

Wymiary: 8.0x18“, 8.5x19“, 9.5x19“, 8.5x20“, 9.5x20“
Wykończenie: czarny mat 
Konstrukcja: odlewana, jednoczęściowa, mocowanie na 5 otworów
Nośność: do 735 kg
TPMS: 100% TPMS
Cena: od 1082,40 PLN za sztukę z VAT
Gwarancja: 3 lata

DOTZ SP5 Black Edition (1)DOTZ SP5 Black Edition (2)DOTZ SP5 Black Edition (3)DOTZ SP5 Black Edition (4)