Zadziorny i z pazurem, a do tego solidny

Kompaktowy SUV, Volvo XC40 w połączeniu z AEZ Raise nie ma sobie równych.

Prawdziwy “wielki mały” 
Mając 4425 mm długości, nie należy do grona największych SUVów, ale za to zdecydowanie nadrabia wyglądem. Wysoki grill i wystający zderzak wyglądają świetnie w XC40, a kompaktowe wymiary sprawiają, że jest wprost stworzony do jazdy w mieście.

Konkrety zwyciężają 
Wnętrze nawiązuje do typowo skandynawskiego stylu: pełne praktycznych rozwiązań, zaprojektowanych z myślą o naszych codziennych potrzebach, tak aby maksymalnie ułatwić codzienne życie, np. pionowy ekran dotykowy Infotainment zlokalizowany na konsoli środkowej. Jako alternatywę dla standardowego wyposażenia "Kinetic" mamy do wyboru wersję "Momentum", która jest wyposażona w ergonomicznie wyprofilowane fotele, pokryte elegancką skórzaną tapicerką oraz system audio HIGH PERFORMANCE SOUND lub "R-Design", która dodatkowo oferuje chromowane elementy i sportowe akcenty, takie jak sportową kierownicę z opcjonalnymi łopatkami zmiany biegów i czarną podsufitkę.

Najlepszy asystent podczas jazdy w mieście
Rozpoznawanie znaków drogowych wskazujących ograniczenia prędkości oprócz wspomaganie parkowania, monitor martwego pola i systemu ostrzegania o kolizji, w tym funkcja nagłego hamowania sprawiają, że jazda autem i manewrowanie w godzinach szczytu po mieście jest zdecydowanie łatwiejsze. Dodatkowo, stop-start system wspomaga poruszanie się po drodze i zapobiega zwiększonemu zużyciu paliwa.

Gwarancja dostępności 
Felga aluminiowa AEZ Raise wraz z oponą 245/45 R20 zapewni solidną podstawę dla Volvo XC40. Kształt ramion układających się w literę Y w kolorze antracytowym z polerowanym frontem stanowi ciekawy akcent, przysłowiową „kropkę nad i”, a obręcz sprawi, że auto będzie skupiać wzrok wszystkich znajdujących się w jego pobliżu.

Dzięki AEZ Raise, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Volvo XC40 awansowało do nowej wyższej ligi miejskich SUV-ów.

Volvo XC40 with the AEZ Raise (1) Volvo XC40 with the AEZ Raise (2)

Volvo XC40 with the AEZ Raise (3) Volvo XC40 with the AEZ Raise (4)