AEZ Steam

Stylowy wjazd w zimę.

Wysokiej jakości, wyprodukowane w Niemczech, o klasycznym wzornictwie, które idealnie pasuje do nowoczesnych samochodów. To cechy, które najlepiej opisują nową felgę aluminiową AEZ. Obręcz zdecydowanie wyróżnia się na tle masywnych felg aluminiowych, dzięki eleganckiemu wykończeniu w kolorze antracytowym z polerowanym frontem. A dodatkowej lekkości nadaje jej 15 cienkich szprych oraz symetryczne i proporcjonalne wklęsłe centrum felgi z pięcioma dekoracyjnie wykończonymi otworami na śruby. Całość sprawnie łączy w sobie wyrafinowaną elegancję oraz sportowy design. 

100 procent jakości i wyrafinowanego design’u 
Zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym, nowe felgi aluminiowe AEZ pasują do wielu modeli Audi, BMW, Jaguar, Mercedes, Land Rover, Volvo oraz Alfa Romeo. Oznacza to, że nie są wymagane pierścienie centrujące, a w wielu przypadkach możliwe jest użycie fabrycznych mocowań. Ponadto istnieje możliwość zamontowania oryginalnych kapsli OE do aut takich marek jak Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes i Mini.

Co oznacza termin “ECE”?
AEZ położył kres wszystkim uciążliwym zezwoleniom i formalnościom, związanym z odpowiednim dopasowaniem obręczy do samochodu oferując Steam graphite jako felgę ECE.
ECE to ogólnoświatowy, występujący w wielu krajach, system homologacji pojazdów i części do nich. W swoich specyfikacjach, certyfikowane komponenty dokładnie odpowiadają oryginalnym częściom producentów aut. W związku z tym, felgi z homologacją ECE, nie wymagają weryfikacji TUEV oraz umieszczania odpowiednich adnotacji w dokumentach auta, gdyż spełniają standardy OE (pierwszego montażu). Dzięki homologacji ECE, nie jest obowiązkowe posiadanie dokumentów z właściwymi adnotacjami, ponieważ każda obręcz ma przypisany numer kontrolny.

AEZ Steam – dane i fakty:
Wymiary: 7x18, 7.5x18, 8x18, 8.5x18, 7.5x19, 8x19, 8.5x19, 9x19, 8x20, 8.5x20, 9x20 cali
Wykończenie: antracytowy / polerowany
Konstrukcja: odlewana, jednoczęściowa 
Nośność: do 810 kg
ECE: wybrane modele Alfa Romeo, Audi, Mercedes, Mini, Opel, Range Rover, Seat, Skoda, VW
TPMS: 100 %  kompatybilna z systemem TPMS
Cena: od 1223,85 PLN za sztukę z VAT
Gwarancja: 3 lata

AEZ-Steam (4) AEZ-Steam (5) 

AEZ-Steam (6) AEZ-Steam (1)

AEZ-Steam (2) AEZ-Steam (3)
AEZ-Steam Preview News 480x270