DEZENT TZ-c. Felga ECE do BMW.
dla posiadaczy BMW. „Made in Germany”. z homologacją.

Pięć podwójnych ramion, duża nośność, aż do 810 kg na każdą felgę, trzy wersje kolorystyczne oraz homologacja ECE. To trzy cechy charakterystyczne nowej flagowej felgi marki DEZENT. Z uwagi na dużą liczbę aplikacji ECE technicznie nowa felga aluminiowa TZ-c jest perfekcyjnie dopasowana do modeli BMW 5, BMW 6 oraz BMW 7. „Car-specific” to w tym przypadku kluczowa myśl przyświecająca marce podczas projektowania obręczy, dzięki temu istnieje możliwość zastosowania oryginalnych kapsli oraz mocowań.

Dobrze zaprojektowana i wszechstronna
Obręcz występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym z polerowanym frontem, grafitowym macie oraz klasycznym srebrnym wykończeniu. Podwójne szprychy i wklęsłe centrum to ciekawy element konstrukcji tej obręczy, które nadają jej nietuzinkowy wygląd. Ponadto, jej wszechstronność umożliwia montaż na autach z rozstawem 5x112 w dwóch rozmiarach 7.5x17 i 8.0x18 cali. DEZENT TZ to wzór, który nada sportowej elegancji modelom niemieckiego producenta wysokiej klasy samochodów. Dodatkowo, oprócz wymienionych aplikacji ECE, wysokiej jakości niemiecki producent felg aluminiowych DEZENT oferuje homologacje do wielu innych aut w 100% technicznie zweryfikowanych. Obręcze są nieskomplikowane w montażu i stanowią doskonałą alternatywę dla droższych oryginalnych felg. Po prostu: załóż i jedź!

Zimoodporna felga dzięki SR3 
Dzięki felgom aluminiowym DEZENT pokażesz styl niezależnie od pory roku. Wysokiej jakości oraz innowacyjna technologia lakierowania i zabezpieczania felg SR3 zapewni, że obręcze będą wyglądać świetnie nawet po latach użytkowania. Skrót ten oznacza „Odporny na sól” (z ang. “Salt Resistant“), a numer na końcu odnosi się do 3-warstwowego procesu powlekania – podkładu, lakieru oraz wykończenia. Zastosowanie SR3 wzmacnia i wspiera „naturalne procesy ochronne” felgi i chroni przed niekorzystnym działaniem soli.

Możliwość zastosowania oryginalnych śrub i nakrętek
Felgi DEZENT są “car-specific”, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych samochodach. Używając tych obręczy nie jest wymagany pierścień centrujący, a w większości przypadków możliwe jest użycie oryginalnych kapsli oraz śrub i nakrętek.

ECE
Produkt oznaczony jako zgodny z ECE, spełnia standardy OE (pierwszego montażu). Felgi ECE są bardzo wygodne w użyciu, a ich dobór jest niezwykle prosty I dający 100% gwarancję kompatybilności z autem. Nie wymagają zestawów montażowych, a kołpaczki są dopasowane wymiarem do standardów producenta danego auta, dzięki czemu można je w łatwy sposób szybko zamienić. W symbole ECE mogą być zaopatrzone tzw. felgi dedykowane pod dane auto np. DEZENT TB pod BMW, jak również felgi uniwersalne (do wielu różnych aut), jak DEZENT TZ, w przypadku, gdy zostały tak zaprojektowane pod kątem rozmiaru, rozstawu, osadzenia i nośności, że spełniają wymagania producenta danej marki auta.


DEZENT TZ-c, TZ-c graphite, TZ-c dark
Wymiary: 7.5x17, 8.0x18 cali
Konstrukcja: odlewana, jednoczęściowa, 5-otworowa
Wykończenie: srebrne, grafitowy mat, czarne polerowany front
Nośność: do 810 kg
TPMS: 100 % TPMS
ECE: BMW 5, BMW 6, BMW 7 i więcej
Gwarancja: 3 lata

DEZENT TZ-c 224x130 (1)DEZENT TZ-c 224x130 (2)DEZENT TZ-c 224x130 (3)