moc nowości z AEZ & DOTZ
ALCAR rozpoczyna rok 2020 z mnóstwem nowych ciekawych wzorów

Nadchodzący 2020 to zdecydowanie rok licznych premier zupełnie nowych wzorów felg aluminiowych, które wzbogacą ofertę ALCAR. W 2020 pojawi się aż 11 niezwykle ciekawych nowości. Tym razem postawiliśmy na niebanalne wzornictwo, idealnie pasujące do nowoczesnych samochodów, przez co mamy nadzieję zaskoczyć tych klientów, którzy przyzwyczaili się już do prostego i klasycznego designu naszych felg aluminiowych.

AEZ FELGI

AEZ Kaiman. Zaprojektowana do większości średniej wielkości samochodów w segmencie premium.
AEZ Kaiman prezentuje zupełnie inny design niż dotychczas, w którym główną rolę odgrywają cienkie i proste potrójne ramiona. Dostępna jest w rozmiarach od 17 do 20 cali. W przypadku wersji w wysokim połysku obręcz sprawia wrażenie, jakby miała bardzo ostre i proste szprychy, natomiast w wersji antracytowej z polerowanym frontem, wprowadzenie dodatkowego koloru nadaje jej subtelny i elegancki wygląd.

 New Wheels_1_AEZ Kaiman darkNew Wheels_2_AEZ Kaiman dark

 New Wheels_3_AEZ Kaiman high glossNew Wheels_4_AEZ Kaiman high gloss


AEZ North. Dopasowana niczym idealnie skrojony garnitur. Zwłaszcza do Volvo.

AEZ North  to 5-ramienna felga aluminiowa o bardzo nowoczesnym designie, w którym główną rolę odgrywają wygięte podwójne szprychy. Zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym, nowe felgi aluminiowe AEZ pasują do wielu modeli Volvo klasy średniej, takich jak XC60, XC40, V90 Cross Country, V60 i V40, ale także jednocześnie do luksusowych sedanów Volvo typu S90 i S60. Obręcz dostępna w rozmiarach od 18 do 21 cali.

New Wheels_5_AEZ North dark New Wheels_6_AEZ North dark

New Wheels_7_AEZ North high glossNew Wheels_8_AEZ North high gloss


DOTZ FELGI

Kiedy ciekawy design połączymy z technologią najwyższej jakości: DOTZ Suzuka
DOTZ Suzuka łączy w sobie wyrafinowany i zdecydowany design oraz technologię najwyższej jakości. Jedno jest pewne, obręcz zachwyci i przyciągnie wzrok, niezależnie od tego, czy będzie się prezentować na samochodzie z segmentu premium, czy średniej klasy aucie.

New Wheels_9_DOTZ Suzuka darkNew Wheels_10_DOTZ Suzuka dark

New Wheels_11_DOTZ Suzuka blackNew Wheels_12_DOTZ Suzuka black


Nowa gwiazda wśród felg aluminiowych. DOTZ Interlagos
Pięć par podwójnych ramion z bardzo delikatnymi wzmocnieniami zapewnia niezwykle dynamiczny efekt i sprawia, że felga DOTZ Interlagos przyciąga wzrok nawet wtedy, kiedy pozostaje w bezruchu. Obręcz powstała z myślą o samochodach klasy VW Golf i charakteryzuje się nowym i wyrazistym designem w dwóch wersjach wykończenia: wysokim połysku oraz antracytowym polerowanym.

New Wheels_13_DOTZ Inerlagos darkNew Wheels_14_DOTZ Inerlagos dark

New Wheels_15_DOTZ Inerlagos shineNew Wheels_16_DOTZ Inerlagos shine


Maksymalna wydajność dla nieco mniejszych aut: DOTZ LimeRock
Techniczne możliwości produkcji oraz umiejętności, pozwoliły projektantom DOTZ osiągnąć maksymalną wydajność, która idzie w parze z niecodziennym designem kolejnej nowości - felgi aluminiowej DOTZ LimeRock.  Jest to obręcz o sportowym charakterze z mocowaniem na 4 otwory i homologacją ECE przeznaczona do kompaktowych samochodów, takich jak FIAT 500, Opel Corsa, Ford Fiesta i Fiesta ST, Renault Clio, Citroen C3 i DS3.

New Wheels_17_DOTZ LimeRock darkNew Wheels_18_DOTZ LimeRock dark

New Wheels_19_DOTZ LimeRock greyNew Wheels_20_DOTZ LimeRock grey


Specjalność ALCAR: felgi ECE
Felgi z homologacją ECE, nie wymagają weryfikacji TUEV oraz umieszczania odpowiednich adnotacji w dokumentach auta, spełniają standardy OE (pierwszego montażu), są opatrzone znakiem najwyższej jakości “made in Germany”, gwarantują niezwykle łatwy dobór do pojazdu, 100% kompatybilność z autem, nie wymagają zestawów montażowych… I można tak wymieniać bez końca! Dla wielu całkiem istotnym argumentem może być także fakt, że w obręczach tych kołpaczki są dopasowane wymiarem do standardów producenta danego auta, dzięki czemu można je w łatwy sposób wymienić.

ALCAR 3D Konfigurator felg. Wirtualna garderoba dla Twojego auta
Realizm i płynność obrazu samochodów oraz ich obrót o 360° w ALCAR 3D Konfiguratorze felg został ulepszony i wzbogacony o najnowsze pojazdy. Dzięki temu widzimy felgi ALCAR w niezwykle wysokiej jakości obrazu, z możliwością podglądu najdrobniejszych szczegółów: różne perspektywy, efekty świetlne, powierzchnie wklęsłe i wypukłe szprychy. Użytkownik otrzymuje także dostęp do wszystkich informacji dotyczących felg, opon oraz systemu monitorowania ciśnienia w oponach TPMS. Zielony kciuk z  "REKOMENDACJĄ" wskaże, że wybór został w 100% przetestowany technicznie.

Najlepiej przekonaj się sam: ALCAR 3D KONGIGURATOR FELG
 
AEZ DOTZ 
AEZ felgi aluminiowe
DOTZ felgi aluminiowe