APlikacje na urządzenia mobilne
APLIKACJE ORAZ NEWSY DO POBRANIA NA SMARTFONY, TABLETY ORAZ PC
 
Konfigurator 3D   alcar aez dotz dezent enzo stahlrad configurator   News
KONFIGURATOR 3D
Wybierz i wirtualnie wyposaż swoje auto w felgi ALCAR w jakości 3D

WIĘCEJ
Znajdź Dealera
Zainteresowany/a felgami ALCAR? Znajdź najbliższego dealera!

WIĘCEJ
ALCAR NEWS-y
Informacje o bieżących wydarzeniach i produktach

WIĘCEJ
apple  android

Wszystkie aplikacje AEZ są obsługiwane na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS i Android
 
ALCAR KONFIGURATOR NA TWÓJ SMARTFON
Z WGRANĄ OPCJĄ AR (AUGMENTED REALITY)!

Aplikacja ALCAR Konfigurator felg to osobisty i podręczny dressing room dla Twojego auta. Niezależnie od tego, czy masz smartfon czy tablet. 22 cale na Twoim smartfonie? A może chcesz zobaczyć, jak Twoje auto wyglądałoby z najnowszymi wzorami felg ALCAR? Nic prostszego. Zrób zdjęcie samochodowi i wybierz felgi. Tylko tyle!

...a jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie możesz kupić wybrane felgi, kliknij w "DEALER" i natychmiast pojawi się lista sklepów w Twojej okolicy. Ponadto, dodaliśmy do aplikacji opcję AR! Jak to działa? Wystarczy nakierować obiektyw aparatu na felgę na tych materiałach drukowanych ALCAR, na których znajduje się symbol AR+. W tym momencie na ekranie smartfona pojawia się wybrana obręcz, którą możemy oglądać w zupełnie innym wymiarze. Trójwymiarowy obraz felgi można obracać pod różnymi kątami, z dokładnym przybliżeniem, co pozwala na dostrzeżenie wszystkich detali i niuansów.

DODATKOWO – „ALCAR MY CAR“
Funkcja “MY CAR” w aplikacji ALCAR oferuje jego użytkownikom dodatkowe korzyści w postaci: łatwego zarządzania datami wizyt Twojego auta w serwisie, nigdy więcej nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach, np. badanie techniczne, czy ubezpieczenie samochodu. Ponadto, jest także funkcja numeru alarmowego, która w bardzo szybki i sprawny sposób udostępnia najważniejsze numery telefonów.

Funkcja „Dealer“ działa aż w 10 językach: niemieckim, angielskim, francuskim, polskim, czeskim, włoskim, holenderskim, duńskim, rumuńskim i węgierskim


APPSTORE
ANDROID MARKETPLACE
 
 AEZ WHEEL Konfigurator  
 
 Skaner kodów QR na Android
 AEZ WHEEL Konfigurator  
 
 Skaner kodów QR na iPhone
Pobierz na urządzenie mobilne apple android APP MAGAZYN
 

ALCAR WALLPAPERS

Pobierz i zapisz na swoim PC najnowsze tapety