ALCAR 3D KONFIGURATOR
Nowe perspektywy dzięki innowacyjnemu Konfiguratorowi ALCAR w wymiarze 3D. 

Konfigurator ALCAR wprowadza nową jakość i daje możliwość przymierzenia się do zakupów w zupełnie nowym wymiarze, ale jednocześnie w domowym zaciszu oraz o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, dzięki opcji podglądu w 3D, zapewnia bardzo rzeczywiste wrażenia i efekty podczas doboru felg ALCAR. Dostępnych jest ponad tysiąc modeli samochodów, które można wyposażyć w eleganckie i ciekawe wzory AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, a także felgi stalowe ALCAR STAHLRAD, z możliwością obrotu auta o 360°.  Dodatkowo, wyposażyliśmy Konfigurator w filtry, które ułatwią znalezienie tej idealnej i perfekcyjnie dopasowanej do Twojego samochodu felgi.

Witamy w świecie innowacji i jakości od ALCAR!

KONFIGURATOR - START
 

Obrót auta o 360°

Widok 3D w niezwykle wysokiej jakości.

Szukaj felg ALCAR w niezwykle wysokiej jakości obrazu, z możliwością podglądu najdrobniejszych szczegółów: różne perspektywy, efekty świetlne, powierzchnie wklęsłe i wypukłe szprychy. Realizm i płynność obrazu 360 ° są niezrównane.
ALCAR FELGI

Niezwykle realistyczny obraz felg w rozmiarach od 14” do 21”.

Jak duża jest liczba perspektyw i możliwości, dzięki którym mogę spojrzeć na swoje auto? Jak powinien wyglądać mój samochód, wykończenie w kolorze błyszczącym srebrnym, czy czarnym matowym? Czy felgi 18” z głębokim rantem będą do niego pasować, czy raczej te, z wklęsłą powierzchnią w imponującym rozmiarze 20 cali…? Tego wszystkiego dowiesz się dzięki naszemu nowemu Konfiguratorowi!Ponad 300 aut w 3D

Setki aut w perspektywie 3D, zapewniającej bardzo realistyczne wrażenia wizualne!

Ponad 1000 samochodów, uwzględniając ich najnowsze wersje, z wieloma odcieniami kolorów oraz wszystkie felgi aluminiowe ALCAR są już dostępne w Konfiguratorze 3D. Nowe modele będą dodawane systematycznie ze zwróceniem szczególnej uwagi na wszystkie detale. Dzięki temu, dobór felg ALCAR do Twojego auta, będzie niezwykle ekscytującym doświadczeniem!ALCAR REKOMENDACJA
szukaj uniesionego kciuka – to gwarancja 100 % technicznej zgodności 

Wzorów i modeli felg  jest sporo, tak samo jak i kwestii, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiednich obręczy do swojego auta, dlatego też wyposażyliśmy Konfigurator w filtr najlepszego dopasowania - NASZA REKOMENDACJA. Jeżeli znajdziesz zielony znak z uniesionym kciukiem to masz gwarancję 100% technicznej zgodności wybranego dopasowania felgi do samochodu, co oznacza brak dodatkowych modyfikacji i niezwykle łatwy montaż. W konfiguratorze znajdziesz także podpowiedź, jakie opony będą pasować do Twojego auta i wybranej felgi. Jeżeli jednak zapragniesz czegoś bardziej ekstrawaganckiego, co wiąże się z modyfikacjami w samochodzie, możesz szukać takich felg dostosowując w łatwy sposób ustawienia filtrów. FELGI CAR SPECIFIC
Felgi zaprojektowane z myślą o twoim aucie

Wybieraj spośród bogatej oferty tzw. felg "specific wheels". Jeżeli chcesz zamontować tego typu obręcze na swoim aucie to musisz wiedzieć, że to nigdy nie było prostsze, ponieważ m.in. nie są wymagane żadne pierścienie centrujące, a  w większości przypadków możesz użyć do montażu oryginalne śruby oraz oryginalny kapsel. Szczegółowe informacje zawsze znajdziesz pod informacjami o wybranej feldze.
TUNING

Pakiety AMG, BMW M oraz Audi S line.

Konfigurator ALCAR jest także wyposażony w oryginalne pakiety tuningowe, takie jak Mercedes AMG, BMW M czy Audi S line – wystarczy je dodać jednym kliknięciem! Ale to jeszcze nie wszystko! Co powiesz na obniżenie nadwozia Twojego auta lub przyciemniane szyby?
WIEDZA

Bazujemy na zaawansowanej wiedzy oraz orientacji technicznej ALCAR.

Fundamentem naszego nowego Konfiguratora jest wiedza poparta latami doświadczeń w zakresie produkcji felg oraz ich zależności oraz dopasowań z oponami, samochodami, systemami TPMS i niezliczoną ilością restrykcyjnych obwarowań związanych z certyfikatami TUEV, które są przechowywane w naszej bazie danych technicznych.


KONFIGURATOR - START

BMW 6 Series Gran Coupe Sedan 2013 on AEZ Straight shine
ALCAR 3D Configurator wheels ALCAR 3D Configurator Cars 


ALCAR 3D Konfigurator recommendet symbol
ALCAR 3D Configurator car-specific wheels
ALCAR_3D Configurator Tuned BMW M4 
ALCAR 3D Configurator knowledge