ALCAR Polska 
TWÓJ PARTNER W SPRZEDAŻY FELG 

Firma ALCAR POLSKA Sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Jeżeli chcesz zakupić nasze artykuły, skontaktuj się z jednym z naszych DEALERÓW, któych lista znajduje się w zakładce DYSTRYBUTORZY.

Firma ALCAR POLSKA Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1999 roku. Systematyczny rozwój firmy spowodował rosnące potrzeby magazynowe. W związku z tym, że firma ALCAR nie mogła już ich swobodnie realizować w starej siedzibie, logicznym posunięciem było więc wyszukanie najbardziej optymalnej i rozwojowej lokalizacji. Pod uwagę brane było wiele różnych miejsc. W ostatecznym rozrachunku zwycięzcą okazała się Wilcza Góra. Nowoczesność obiektu, korzystna lokalizacja, rozwijająca się prężnie infrastruktura oraz pojemność magazynu zadecydowała o dokonanym wyborze.

Oficjalne przeniesienie firmy oraz zmiana jej adresu i nr telefonicznych nastąpiło 1 lutego 2011 z byłej siedziby w Piasecznie do nowo wybudowanego magazynu i biura w Wilczej Górze przy ul. Żwirowej 18, w gminie Lesznowola, oddalonego od dawnej lokalizacji o około 7 kilometrów.
aez-config 

JAKOŚĆ
TECHNOLOGIA
KONTAKT