ALCAR - swoją reputację oparliśmy na jakości naszych felg

Wysoka jakość to nie tylko kewstia wyglądu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. W szczególności, jeśli dotyczy to naszych Klientów, którzy słusznie wymagają jak najwięcej i otrzymują produkty najwyższej jakości a nie tylko coś, co tak wygląda.

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZOALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO


"Made in Germany"

ALCAR opiera się na jakości i dlatego jest "Made in Germany". Na początku 2005 r. został zakończony największy w swojej historii projekt budowy: The AEZ PRODUCTION, który należy do Grupy ALCAR i może produkować rocznie ponad 1,2 miliona felg aluminiowych na powierzchni 14.000 metrów kwadratowych. Ze swoją ofertą felg aluminiowych, Grupa ALCAR obsługuje wszystkie segmenty rynku. Pełna oferta do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, obejmuje 72 modele w 1,800 numerach katalogowych, w rozmiarach od 13" do 22" i miliony aplikacji. Standardowy zestaw montażowy jest przystosowany do wszystkich czterech marek.
O osiągalność i dostępność dba 17 magazynów w całej Europie, ze stanem ponad 800,000 aluminiowych felg!

  •  


KONFIGURATOR
ZOBACZ FELGI
NEWSY

Produkcja Felg


Produkcja felg aluminiowych „made in Germany”

Jako lider na europejskim rynku wtórnym felg aluminiowych marka AEZ rozpoczęła produkcję na początku 2005 r. w pełnej zdolności produkcyjnej w swojej fabryce w Neuenrade. Było to również największe przedsięwzięcie w historii firmy. Nowo wybudowany kompleks w Neuenrade (Niemcy) produkuje ponad milion felg na powierzchni 14,000 m2. Inwestycja wyniosła około 13 milionów € i jednocześnie przyczyniła się do powstania 50 nowych miejsc pracy. "Made in Germany" – zobowiązaliśmy się do produkcji felg aluminiowych AEZ w Niemczech! Coraz więcej konkurentów koncentruje się na redukcji kosztów poprzez przenoszenie produkcji do krajów o niskich kosztach pracy. AEZ ma inny sposób! Marki DOTZ, DEZENT i ENZO są produkowane jako oddzielne marki również w fabryce AEZ. 

Przyświeca nam motto to: „Nasza przewaga to jakość i elastyczność”.

Produkcja felg stalowych

 Jako lider na europejskim rynku wtórnym felg stalowych, ALCAR STAHLRAD produkuje zarówno we własnej fabryce, jak też w bliskiej współpracy z wiodącymi producentami na świecie. ALCAR Ruote SA, własna fabryka ALCAR, jest w stanie wyprodukować 2 miliony felg rocznie, które stanowią główną cześć sprzedaży. Ta fabryka znajduje się niedaleko Lugano w szwajcarskim kantonie Ticino. Została założona w 1995 przez ALCAR Holding i obecnie jest to główne miejsce produkcyjne felg stalowych Grupy ALCAR. Historycznie, produkcja w tej fabryce była zawsze skupiona na realizacji potrzeb rynku wtórnego. To strategiczne podejście przyjęto w trakcie integracji Grupy ALCAR w ciągu ostatnich lat. Dziś zakład ALCAR Ruote SA jest bardziej niż kiedykolwiek skoncentrowany na zaspokajaniu potrzeb rynku wtórnego, które czasami zmieniają się szybko. Ze względu na zmienne godziny pracy i elastyczne metody produkcji, te nagłe zmiany wymagań rynku mogą być natychmiast uwzględnione.

Produkcja felg stalowych ”Top quality made in Switzerland”