DEZENT Leichtmetallräder logo
DEZENT TY graphite alloy wheel DEZENT TY graphite matt alloy wheel five 5 spokes DEZENT TY graphite Alufelge extreme side five 5 spokes

TY graphite

GRAFITOWY

DEZENT TY, dostępna w wykończeniu w kolorze srebrnym oraz grafitowym macie to klasyczny, ponadczasowy wzór felgi, której wyjątkowość, jak zawsze, tkwi w szczegółach.

Obręcze to niezwykle ważny element wyposażenia samochodu, równie istotny, co opona, gdyż to całe koło odpowiada za utrzymanie auta na powierzchni po której się poruszamy. Optymalizacja lub, innymi słowy, zmniejszenie masy nieresorowanej, której elementem są obręcze, powoduje znaczną poprawę jakości jazdy i pomaga obniżyć zużycie paliwa, a tym samym emisję CO2. Dlatego DEZENT opracował model TY, mając na uwadze najlepszy możliwy stosunek wytrzymałości i masy materiału.

Oczywiście efekt końcowy został poprzedzony dokładnym planowaniem produkcji i wieloma testami w warunkach skrajnych. W rezultacie otrzymaliśmy nowocześnie wyglądające felgi, stanowiące klasyczne i eleganckie wykończenie do aut VW Golf, VW Passat, Audi A4 Avant, czy Mercedes C-Class. Ze względu na swój nieskomplikowany kształt, nowy 5-ramienny wzór jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i stanowi atrakcyjną alternatywę do droższych oryginalnych felg, szczególnie dla właścicieli kompaktowych samochodów. Felga dostępna jest w rozmiarach od 15 do 18 cali.

TY GRAPHITE
TY graphite - Rozmiary i dane

Nie znaleziono danych