Alcar

Felgi stalowe

od ALCAR

ALCAR Felgi stalowe

ALCAR produkuje wysokiej jakości felgi stalowe do samochodów osobowych (i ciężarówek). Felgi odpowiednie do SUV-ów, a także na trudne, offroadowe warunki, powinny więc spełniać najwyższe wymagania, co do użytych materiałów, jakości oraz ich wzornictwa. I to jest powód, dla którego wciąż doskonalimy produkcję naszych wyrobów. ALCAR Stahlrad oferuje pełną gamę felg stalowych do niemal wszystkich pojazdów zarejestrowanych w Europie. W zakładzie ALCAR RUOTE SA produkujemy ponad 2 miliony felg stalowych rocznie. Produkty charakteryzują się jakością jak na pierwszy montaż oraz krótkoterminową dostępnością.

Więcej

97349 DE
ALCAR RADDARSTELLUNGEN 2600X2600px 2020 HYBRIDRAD

ALCAR Felgi hybrydowe

Grupa ALCAR, jako specjalista na rynku wtórnym felg, dokonała innowacyjnego kroku w technologii i produkcji felg. Efektem jest symbioza walorów felgi stalowej z wymogami projektowymi felgi aluminiowej. Wielu importerów samochodów w Europie, ale także w Ameryce Północnej, zaufało nam i polega na tym wyjątkowym produkcie.

Więcej

DOTZ SURVIVAL

Zazwyczaj prawdziwa przygoda zaczyna się w miejscu, gdzie inni już dawno się poddali. Sytuacje te oznaczają przede wszystkim stres dla ludzi ale i duży test dla materiału. DOTZ SURVIVAL spełnią Twoje najbardziej ekstremalne wymagania zarówno offroad, jaki i onroad... Gwarantujemy certyfikowane felgi wysokiej jakości.

Więcej

DOTZ SURVIVAL Modular Beadlock 4x4 steel wheel Off Road 15" 18"