DEZENT Leichtmetallräder logo
DEZENT TZ-c graphite alloy wheel side DEZENT TZ-c graphite shadow side DEZENT TZ-c graphite alloy wheel extreme side

TZ-c graphite

GRAFITOWY MAT

DEZENT TZ-c graphite to felga idealna dla posiadaczy aut marki BMW.

Pięć podwójnych ramion, duża nośność, aż do 810 kg na każdą felgę, trzy wersje kolorystyczne oraz homologacja ECE. To trzy cechy charakterystyczne tej obręczy. Z uwagi na dużą liczbę aplikacji ECE technicznie felga aluminiowa TZ-c jest perfekcyjnie dopasowana do modeli BMW 5, BMW 6 oraz BMW 7. „Car-specific” to w tym przypadku kluczowa myśl przyświecająca marce podczas projektowania obręczy, dzięki temu istnieje możliwość zastosowania oryginalnych kapsli oraz mocowań. Obręcz występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym z polerowanym frontem, grafitowym macie oraz klasycznym srebrnym wykończeniu. Podwójne szprychy i wklęsłe centrum to ciekawy element konstrukcji tej obręczy, które nadają jej nietuzinkowy wygląd. Ponadto, jej wszechstronność umożliwia montaż na autach z rozstawem 5x112 w dwóch rozmiarach 7.5x17 i 8.0x18 cali. DEZENT TZ to wzór, który nada sportowej elegancji modelom niemieckiego producenta wysokiej klasy samochodów. Dodatkowo, oprócz wymienionych aplikacji ECE, wysokiej jakości niemiecki producent felg aluminiowych DEZENT oferuje homologacje do wielu innych aut w 100% technicznie zweryfikowanych. Obręcze są nieskomplikowane w montażu i stanowią doskonałą alternatywę dla droższych oryginalnych felg. Po prostu: załóż i jedź!

Zimoodporna felga dzięki SR3. Dzięki felgom aluminiowym DEZENT pokażesz styl niezależnie od pory roku. Wysokiej jakości oraz innowacyjna technologia lakierowania i zabezpieczania felg SR3 zapewni, że obręcze będą wyglądać świetnie nawet po latach użytkowania. Skrót ten oznacza „Odporny na sól” (z ang. “Salt Resistant“), a numer na końcu odnosi się do 3-warstwowego procesu powlekania – podkładu, lakieru oraz wykończenia. Zastosowanie SR3 wzmacnia i wspiera „naturalne procesy ochronne” felgi i chroni przed niekorzystnym działaniem soli.

Felgi DEZENT są “car-specific”, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych samochodach. Używając tych obręczy nie jest wymagany pierścień centrujący, a w większości przypadków możliwe jest użycie oryginalnych kapsli oraz śrub i nakrętek.

DEZENT TZ C Gr Detail
DEZENT TZ C Gr
DEZENT TZ C Gr Frontal
DEZENT TZ C Gr Detail
DEZENT TZ C Gr
DEZENT TZ C Gr Frontal
DEZENT TZ C Gr Detail
DEZENT TZ C Gr
DEZENT TZ C Gr Frontal
TZ-C GRAPHITE
TZ-c graphite - Rozmiary i dane Wykończenie:
PCD: 5/112.0
ET:
22.0
CENA SUGEROWANA:
683,- PLN za sztukę z VAT