DOTZ Logo
DOTZ Revvo dark alloy wheel ALCAR DOTZ Revvo dark alloy wheel front DOTZ Revvo dark alloy wheel extreme side
DOTZ Revvo Dark Logo

ANTRACYTOWY POLEROWANY RANT

TIME FOR A CHANGE! RZADKO ZDARZA SIĘ, ABY KONSTRUKCJA SZPRYCH POPRZECZNYCH BYŁA TAK WYJĄTKOWO STYLOWA, LEKKA I AGRESYWNA, ZARÓWNO POD WZGLĘDEM TECHNICZNYM, JAK I WIZUALNYM.

Charakterystyczne zawieszone w powietrzu ramiona, ledwo dochodzące do polerowanego rantu sprawiają wrażenie lekkości, ale i dynamizmu, a dzięki tej feldze, Twój samochód zyska zupełnie nowy, bardziej agresywny i zdecydowany charakter. Felgi stanowią doskonałe wykończenie takich aut jak BMW 3 oraz 4, Audi S3, A4, A5, Golf GTI, Nippon-Racer. Obręcz dostępna jest w wielu rozmiarach, aż do konkretnych 20”.

DOTZ Revvo posiada wiele charakterystycznych cech, m.in. optyczne wydłużenie ramion, które sprawiają wrażenie lekko uniesionych w powietrzu, wklęsły kształt oraz błyszczący polerowany rant. Wszystko to nadaje feldze bardzo nowoczesnego i sportowego wyglądu. Ciekawe wykończenie ramion, czy wersje kolorystyczne to elementy, które zaskakują i zdecydowanie dowodzą, że detale potrafią odegrać bardzo dużą rolę. Czasem rewolucja sprowadza się do małych rzeczy… 

DOTZ Revvo Dark Detail3
Imagespecial5
DOTZ Revvo Dark Detail1
DOTZ Revvo Dark Detail3
Imagespecial5
DOTZ Revvo Dark Detail1
DOTZ Revvo Dark Detail3
Imagespecial5
DOTZ Revvo Dark Detail1
REVVO DARK
Revvo dark - Rozmiary i dane Wykończenie:
PCD: 5/114.3
ET:
48.0
CENA SUGEROWANA:
1408,- PLN za sztukę z VAT