DOTZ Wheels logo
DOTZ Revvo alloy wheel ALCAR DOTZ Revvo alloy wheel front DOTZ Revvo alloy wheel bronze extreme side
DOTZ Revvo Logo

BRĄZOWY POLEROWANY RANT

TIME FOR A CHANGE! RZADKO ZDARZA SIĘ, ABY KONSTRUKCJA SZPRYCH POPRZECZNYCH BYŁA TAK WYJĄTKOWO STYLOWA, LEKKA I AGRESYWNA, ZARÓWNO POD WZGLĘDEM TECHNICZNYM, JAK I WIZUALNYM.

W przypadku tej felgi ALCAR po raz pierwszy zaproponował prawdziwą >>Revvo<<lucję,  tuningową felgę DOTZ Revvo w brązowym kolorze! Charakterystyczne zawieszone w powietrzu ramiona, ledwo dochodzące do polerowanego rantu sprawiają wrażenie lekkości, ale i dynamizmu, a dzięki tej feldze, Twój samochód zyska zupełnie nowy, bardziej agresywny i zdecydowany charakter. Felgi stanowią doskonałe wykończenie takich aut jak BMW 3 oraz 4, Audi S3, A4, A5, Golf GTI, Nippon-Racer. Obręcz dostępna jest w wielu rozmiarach, aż do konkretnych 20”. DOTZ Revvo posiada wiele charakterystycznych cech, m.in. optyczne wydłużenie ramion, które sprawiają wrażenie lekko uniesionych w powietrzu, wklęsły kształt oraz błyszczący polerowany rant. 

Wszystko to nadaje feldze bardzo nowoczesnego i sportowego wyglądu. Ciekawe wykończenie ramion, czy wersje kolorystyczne to elementy, które zaskakują i zdecydowanie dowodzą, że detale potrafią odegrać bardzo dużą rolę. Czasem rewolucja sprowadza się do małych rzeczy… Felga dostępna jest także w wersji w kolorze antracytowym (DOTZ Revvo dark).

DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
DOTZ Revvo detail
Revvo - Rozmiary i dane

Nie znaleziono danych