DEZENT TW 2 U
02.09.2020 DEZENT
TW – Felga idealna na zimę do kompaktowych samochodów.

DEZENT TW to felga aluminiowa w kształcie gwiazdy, która doskonale spisze się podczas zimy, na śniegu i błocie pośniegowym. Obręcz poprzez swój siedmioramienny układ to połączenie klasycznego designu z nutką szaleństwa oraz dynamiki, którą wprowadzają delikatnie skręcone szprychy.

Czytaj artykuł
Dezent TZ (4)
02.09.2020 DEZENT
Felga aluminiowa od DEZENT z podwójnymi ramionami.

Co czyni felgę tą perfekcyjną? Z jednej strony jest to oczywiście design, wygląd, ale z drugiej, musi idealnie pasować do pojazdu. Znajdą się tacy, dla których to tylko kolejne części lub akcesoria do auta, dla innych stanowi ważny element wykończenia, który nadaje charakter całości. Jedno jest pewne, felga, oprócz swojej podstawowej funkcji, musi czasem spełnić wszystkie, nawet te najbardziej wymyślne wymagania...

Czytaj artykuł
DEZENT TA 2
02.09.2020 DEZENT
Felga stworzona z myślą o SUV-ach.

Niezwykle ciekawy design z podwójnymi ramionami to właśnie DEZENT TA. Zdecydowane, solidne i dynamiczne: to najważniejsze cechy tej felgi, zaprojektowanej z myślą o SUVach. Asymetryczna konstrukcja obręczy wprowadza ruch i energię, a wygięte przy rancie ramiona tworzą ciekawe wrażenia wizualne oraz efekty w zależności od kąta padania na nią światła. 

Czytaj artykuł