Teaser
16.02.2024 DEZENT
Przyjrzyjmy się całemu procesowi od początku...

Proces stworzenia felgi aluminiowej to niezwykle fascynujący i emocjonujący (szczególnie dla nas) czas, który obejmuje kilka etapów. Chcesz zobaczyć, jak wygląda to od środka?

Czytaj artykuł
Teaser
18.04.2023 DEZENT
Pomysł. Projekt. Produkcja.

Firma DEZENT Leichtmetallräder wywodzi się z regionu Sauerland, o którym mówi się, że jest to zagłębie przemysłu obróbki metali na niemieckim rynku wyrobów w postaci akcesoriów samochodowych. To właśnie tu opracowano standardy jakości i wymagania techniczne dla felg aluminiowych, które są znane na całym świecie ze swojej niekwestionowanej certyfikowanej produkcji.

Czytaj artykuł
DEZENT TW 2 U
18.04.2023 DEZENT
TW – Felga idealna na zimę do kompaktowych samochodów.

DEZENT TW to felga aluminiowa w kształcie gwiazdy, która doskonale spisze się podczas zimy, na śniegu i błocie pośniegowym. Obręcz poprzez swój siedmioramienny układ to połączenie klasycznego designu z nutką szaleństwa oraz dynamiki, którą wprowadzają delikatnie skręcone szprychy.

Czytaj artykuł
Dezent TZ (4)
02.09.2020 DEZENT
Felga aluminiowa od DEZENT z podwójnymi ramionami.

Co czyni felgę tą perfekcyjną? Z jednej strony jest to oczywiście design, wygląd, ale z drugiej, musi idealnie pasować do pojazdu. Znajdą się tacy, dla których to tylko kolejne części lub akcesoria do auta, dla innych stanowi ważny element wykończenia, który nadaje charakter całości. Jedno jest pewne, felga, oprócz swojej podstawowej funkcji, musi czasem spełnić wszystkie, nawet te najbardziej wymyślne wymagania...

Czytaj artykuł