Bild1
04.04.2024 Top-News
Faza wymiany TPMS. Przyszłość systemów TPMS to ALCAR

Systemy TPMS to nasza codzienność już od 10 lat, od kiedy w 2014 roku wyposażanie wszystkich nowych samochodów osobowych w systemy monitorowania ciśnienia w oponach stało się obowiązkowe. Nie jest to więc żadna nowość. Nowością jest jednak fakt, że od lat rozwijamy nasz program TPMS, a od 2020 roku ALCAR oferuje nową, znacznie ulepszoną generację produktów w tym segmencie mocno zorientowaną na rynek części zamiennych do samochodów osobowych.

Czytaj artykuł
Teaser
01.12.2023 Top-News
ALCAR Kalendarz Adwentowy 2023

Graj i wygrywaj! Codziennie do zgarnięcia cenne nagrody!

Czytaj artykuł
Teaser
01.12.2023 Top-News
Każdego roku o tej porze...

Odpalamy fajerwerki i świętujemy premierę nowych felg od ALCAR

Czytaj artykuł
Teaser
23.06.2023 Top-News
ALCAR Nowości na zimę 2023

Innowacyjna technologia, najwyższa jakość oraz ciekawy design i atrakcyjny wygląd. Tak w wielkim skrócie można opisać nowe felgi DEZENT i DOTZ 4x4, które będą dostępne od jesieni 2023 roku.

Ponadto wraz z pojawieniem się nowych wzorów od DEZENT, czyli AR, KB i KC oraz DOTZ Dakar bronze nasza baza aplikacji, niezwykle szeroki zakres zastosowań i dopasowań do nowoczesnych samochodów po raz kolejny wzrosła, odpowiadając na nowe potrzeby na motoryzacyjnym rynku wtórnym felg i pokrywając tym samym większość najpopularniejszych modeli aut aktualnie poruszających się po drogach całej Europy.

Czytaj artykuł