Teaser
23.06.2023 Top-News
ALCAR Nowości na zimę 2023

Innowacyjna technologia, najwyższa jakość oraz ciekawy design i atrakcyjny wygląd. Tak w wielkim skrócie można opisać nowe felgi DEZENT i DOTZ 4x4, które będą dostępne od jesieni 2023 roku.

Ponadto wraz z pojawieniem się nowych wzorów od DEZENT, czyli AR, KB i KC oraz DOTZ Dakar bronze nasza baza aplikacji, niezwykle szeroki zakres zastosowań i dopasowań do nowoczesnych samochodów po raz kolejny wzrosła, odpowiadając na nowe potrzeby na motoryzacyjnym rynku wtórnym felg i pokrywając tym samym większość najpopularniejszych modeli aut aktualnie poruszających się po drogach całej Europy.

Czytaj artykuł
Teaser
09.12.2022 Top-News
Nowości od ALCAR na 2023

ALCAR rozpoczyna nowy rok od premiery czterech zupełnie nowych felg aluminiowych marek AEZ i DOTZ w aż dziewięciu wersjach kolorystycznych, oferując miłośnikom samochodów jeszcze większy wybór i możliwość tuningu, nadania charakteru oraz zmiany wyglądu swojego samochodu już od wiosny 2023…

Czytaj artykuł
Teaseren
30.11.2022 Top-News
To właśnie TEN czas! Rozpoczynamy wielkie odliczanie!

Nasz wypasiony kalendarz adwentowy ALCAR jest online.

Czytaj artykuł
ALCAR Neuheiten Teaser
16.12.2021 Top-News

Tradycyjnie pod koniec 2021 roku Grupa ALCAR zaprezentowała nowe felgi aluminiowe na wiosnę 2022 i z miejsca możemy zapewnić, że nadchodzący sezon będzie stał pod znakiem niebanalnego wzornictwa oraz klasyki z nutą szaleństwa. Od 2022 roku dostępnych będzie aż 6 zupełnie nowych wzorów AEZ i DOTZ w różnych wariantach kolorystycznych oraz co niezwykle ważne, pasujących do szerokiej gamy najpopularniejszych nowoczesnych modeli samochodów, w tym hybrydowych i elektrycznych. Bo to właśnie czyni felgę perfekcyjną! Z jednej strony niezwykle ważny jest jej wygląd, ale z drugiej, musi idealnie pasować do pojazdu.

Czytaj artykuł