DEZENT Leichtmetallräder logo
DEZENT TJ SUVs offroaders pickups 16-18 inch DEZENT TJ shadow front

TJ

SREBRNY

Dzięki feldze aluminiowej tradycyjny niemiecki producent DEZENT oferuje silnego i konkretnego pomocnika do prawdziwych i konkretnych robót.

TJ to felga, która została zaprojektowana z przeznaczeniem do SUVów oraz picków, a także wzmocniona wysokiej jakości powłoką w kolorze srebrnym lub czarnym polerowanym, dzięki czemu nadaje większym pojazdom eleganckiego, a zarazem sportowego charakteru, zarówno latem, jak i zimą. Jak sama nazwa wskazuje, Dezent TJ (ang. Tough Jobs) to felga, która sprosta wszelkim trudnym terenom oraz zadaniom, dlatego też stanowi idealne wyposażenie do takich pojazdów jak m.in. Toyota Landcruiser, Mitsubishi L200, Pajero.

Szczególnie z myślą o tych wielkich i ciężkich autach, inżynierowie DEZENT zaprojektowali obręcz o obciążeniu do 1017 kg. Już na pierwszy rzut oka wyraźnie dominuje zwarte i solidne centrum od którego odchodzi sześć konkretnych ramion, które zostały zaprojektowane tak, aby poprzez odpowiednią szerokość, zapewnić właściwą stabilność, a zarazem efektowny i gustowny wygląd. W tym przypadku postawiliśmy także na funkcjonalność, w końcu to felga do zadań specjalnych i całość jest wyprodukowana w postaci jednoczęściowego odlewu, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić nawet po ciężkim dniu w terenie.

 

TJ - Rozmiary i dane

Nie znaleziono danych