DEZENT Leichtmetallräder logo
DEZENT TX dark alloy wheel DEZENT TX dark alloy wheel front DEZENT TX alloy wheel extreme side

TX graphite

GRAFITOWY

DEZENT TX graphite to klasyczna pięcioramienna obręcz z naprawdę dużą ilością aplikacji ECE, co czyni ją felgą bardzo uniwersalną.

Co oznacza ten skrót? Felgi z homologacją ECE, nie wymagają weryfikacji TUEV oraz umieszczania odpowiednich adnotacji w dokumentach auta, spełniają standardy OE (pierwszego montażu), opatrzone są znakiem najwyższej jakości “made in Germany”, niezwykle łatwy jest ich dobór do pojazdu, 100% kompatybilność z autem, nie wymagają zestawów montażowych… I można tak wymieniać bez końca! A dodatkowo warto wspomnieć, że felgi ECE, które oferujemy posiadają wyjątkowy i ciekawy design, wiele wersji kolorystycznych i przystępną cenę.

Dla wielu posiadaczy samochodów, całkiem istotnym argumentem może być także fakt, że w obręczach tych kołpaczki są dopasowane wymiarem do standardów producenta danego auta, dzięki czemu można je w łatwy sposób wymienić. Dobór tych felg do konkretnych parametrów auta również nigdy nie był prostszy. Wystarczy, że zaznaczysz w naszym Konfiguratorze 3D filtr ECE, aby pokazały się wyłącznie te z homologacją! ECE to od dzisiaj nowy skrót od “easy” (z ang. prosty, łatwy)!

TX GRAPHITE
TX graphite - Rozmiary i dane

Nie znaleziono danych