Idealny partner na zimę!

AEZ Tioga titan i graphite

Nazwa Tioga pochodzi z języka plemienia Indian Irokezów i oznacza „tam, gdzie ścieżka się rozwidla”. To wystarczający powód, aby dział projektowy AEZ nie tylko użył tej nazwy, ale także włączył do projektu metaforę „rozwidlenia drogi”, używając podwójnej szprychy.

Umbraco 1

Ultrawytrzymała. Z homologacją. To nasza nowość na zimę. AEZ Tioga z pięcioma podwójnymi ramionami to idealne uzupełnienie do wielu samochodów klasy średniej i to nie tylko ze względu na homologacje ECE. Przymierz ją w naszym konfiguratorze 3D. Podczas nadchodzącej zimy stawiamy na elegancję oraz bezpieczeństwo, a AEZ Tioga wpisuje się w ten trend doskonale.  Podwójne ramiona z dodatkowym delikatnym motywem na ich powierzchni w postaci cieniutkiej szprychy kończącej się na rancie felgi wyglądają niezwykle elegancko. A dzięki powłoce SRC, są także w 100% odporne na warunki zimowe.

Umbraco 2

Nowa AEZ Tioga to kolejny kamień milowy w segmencie obręczy ECE. Obręcz zdecydowanie doda szyku oraz sportowej elegancji najpopularniejszym samochodom średniej wielkości takich jak Audi A3, A4, A6 i Audi Q3, BMW 3 i 5, VW Golf, VW Tiguan, Seat Tarraco, Seat Leon, Skoda Ateca, czy Skoda Karoq. Felga dostępna jest w rozmiarach od 17 do 19 cali.

Umbraco 3

SRC. Nowa ultra-twarda powłoka lakiernicza.

Od lat AEZ stawia na najwyższą jakość w produkcji felg aluminiowych, dlatego używa tylko najlepszych dostępnych materiałów. Zastosowanie nowej 3-warstwowej powłoki ALCAR SRC wzmacnia i wspiera "naturalne procesy ochronne" felgi, a także chroni przed niekorzystnym działaniem soli drogowej oraz małymi zadrapaniami na jej powierzchni.   

Umbraco 4

Zostało jeszcze trochę czasu do pełni sezonu zimowego, ale jako pasjonat motoryzacji, już teraz możesz możesz dowiedzieć się z wyprzedzeniem o najnowszych i najlepszych produktach do swojego samochodu.

Rozpocznij swoją kolejną przygodę od wypróbowania naszego konfiguratora felg!