Eleganckie i sportowe felgi aluminiowe

Precyzja w każdym detalu

Felga aluminiowa AEZ Kaiman przyciąga wzrok zdecydowaną linią i ostro zarysowanym kształtem ramion. Dostępna jest w rozmiarach od 17 do 20 cali oraz posiada liczne homologacje ECE do wielu najpopularniejszych średnich samochodów w segmencie premium, a w szczególności: BMW 3, 4, 5, Audi A6, Audi A4, Skoda Superb, VW Passat, Opel Insignia i wiele więcej, co umożliwia szybki i łatwy montaż Plug&Drive (Załóż&Jedź).

Nie rezygnuj z oryginalnych kapsli, śrub oraz nakrętek
AEZ Kaiman to felga o zoptymalizowanej masie oraz świetnie dopasowana do modeli takich marek jak Audi i BMW. Ponadto umożliwia stosowanie oryginalnych kapsli oraz śrub i nakrętek oraz dodatkowo do modeli BMW serii 3 i 5, istnieje możliwość założenia różnych rozmiarów felg na przednią oraz tylną oś.

Umbraco 3

Offsety w przedziale od 30 do 46, w połączeniu z nośnością do 750 kg (9,0 x 20″), dają możliwość naprawdę szerokiego zastosowania i dopasowania do wielu aut. W przypadku wersji w wysokim połysku obręcz sprawia wrażenie, jakby miała bardzo ostre i proste szprychy, natomiast w wersji antracytowej z polerowanym frontem, wprowadzenie dodatkowego koloru nadaje jej subtelny i elegancki wygląd.

Homologacja ECE, znak najwyższej jakości „Made in Germany” i perfekcyjne dopasowanie do średnich samochodów w segmencie premium, atrakcyjna cenowo i w 100% technicznie zoptymalizowana to 5 najważniejszych cech nowej felgi aluminiowej AEZ.