Niemiecka jakość w podwójnym wydaniu

Ekskluzywny ideał

BMW X6 nie tylko wygląda masywnie, ale to prawdziwy top wśród tego typu samochodów. Wyjątkowy SUV ma 580 litrów przestrzeni ładunkowej, którą można powiększyć do 1530 litrów dzięki składanym opcjom tylnych siedzeń. To BMW imponuje nie tylko swoim rozmiarem, ale także niepowtarzalnym designem, a połączenie sportowego charakteru z mocnym silnikiem wykracza poza wszelkie oczekiwania. To luksus i elegancja w czystej postaci, gwarantująca fascynujące i ekskluzywne doznania podczas jazdy tym samochodem.

BMW X6

Luksus w podróży

Gdy już wejdziesz i rozsiądziesz się wygodnie w BMW X6 M, możesz całkowicie się zrelaksować i zapomnieć o wszystkich zmartwieniach podczas jazdy dzięki wielu systemom wspomagania. W pełni cyfrowy kokpit o subtelnym, ale eleganckim wyglądzie wręcz zaprasza pasażerów do pozostania na dłużej. Wielofunkcyjne fotele z przodu sprawiają, że kierowanie BMW X6 M to czysta przyjemność.

Wydajność i moc w najlepszym wydaniu

Materiały użyte do wykończenia wnętrza czynią BMW X6 M SUV-em luksusowym. Pomimo konkretnej masy 2370 kg i gabarytów auto w sposób stabilny pokonuje zwinnie każdy zakręt na drodze, oferując sportową frajdę z jazdy samochodem z tak dużą mocą. Aby idealnie dopasować układ napędowy i zawieszenie do każdej sytuacji, możesz wybierać spośród różnych trybów jazdy, takich jak:  “Road”, “Sport”, “Track” czy “M Mode”.

 

Idealne dopasowanie

Aby zoptymalizować działanie systemu xDrive i różnych innych ustawień trybów, potrzeba solidnych oraz nowoczesnych kół, które udźwigną tę moc. Felga aluminiowa AEZ Leipzig to bez wątpienia jeden z najbardziej oryginalnych wzorów w portfolio marki AEZ. Wzór z ramionami w kształcie litery Y został zaprojektowany do dużych samochodów typu SUV z segmentu premium. Jest to obręcz Plug&Drive (Załóż&Jedź) opatrzona znakiem najwyższej jakości "Made in Germany"! Ze względu na homologację ECE oraz skupieniu całej uwagi naszego działu projektowego na zdecydowanie większym zasięgu rozmiarów w przedziale od 20 do 22 cali, sprawia, że jest to felga idealna do aut, takich jak właśnie BMW X5 i X6, ale także Porsche Cayenne, Range Rover oraz Range Rover Sport. Offsety w przedziale od 20 do 50, w połączeniu z nośnością powyżej 1000 kg (10.5x22″) czyni nową AEZ Leipzig zdecydowanym mocarzem wśród naszych felg. Kompaktowe centrum w parze z dużym rozmiarem, sprawia, że pomimo ażurowego wyglądu, felga zachowuje masywny, zdecydowany charakter. Warto także zwrócić uwagę na sposób wykończenia ramion tuż przy rancie, bo w tym przypadku to właśnie detale czynią tą felgę naprawdę wyjątkową. Po prostu premium.

Niemiecka jakość w podwójnym wydaniu, czyli połączenie BMW X6 M i felg aluminiowych AEZ Leipzig w kolorze czarnym z połyskiem to tylko początek pięknej i obiecującej przygody!