Właściwy kierunek

AEZ North to zawsze właściwy kierunek

Kompas zawsze wskazuje północ ze względu na jeden istotny powód: północ jest najważniejszym punktem odniesienia dla nawigacji. Jeśli wiesz, gdzie jest północ, możesz łatwo zorientować się na dowolnej mapie w każdym zakątku świata.

Dzięki swojej konstrukcji oraz właściwościom technicznym, felga aluminiowa AEZ North, niczym kompas wskazuje kierunek przyszłości. Nowa obręcz od AEZ to produkt wysokiej jakości zaprojektowany z myślą o popularnych samochodach średniej wielkości, a w szczególności pod markę Volvo. Ze względu na homologację ECE, North to produkt doskonale dopasowany do modeli takich jak XC620, XC40, V90 i S90.

Świetnie dopasowana i wytrzymała
Obręcz, dostępna w rozmiarach od 18 do 21 cali, wraz z homologacją ECE stanowi wyśmienitą alternatywę oraz ciekawą odmianę w stosunku do oryginalnych felg. Dostępna jest w dwóch wersjach: wysokim połysku i antracytowym z polerowanym frontem. Dodatkowo, ze względu na swoją nośność do 710 kg, będzie świetnym i wytrzymałym partnerem w każdej podróży.

Umbraco 1

Stylowy dodatek


AEZ North to 5-ramienna felga aluminiowa o bardzo nowoczesnym designie, w którym główną rolę odgrywają wygięte podwójne szprychy. Jej wygląd z pewnością doda zdecydowanego charakteru każdemu pojazdowi oraz przyciągnie wzrok, niezależnie od tego, czy samochód będzie się poruszał, czy stał zaparkowany.

Umbraco 2

Dla każdego miłośnika motoryzacji, podróż autem jest nagrodą.

Jeżeli właśnie się w taką wybierasz to musisz zapamiętać, że północ jest zawsze najlepszym punktem odniesienia dla każdej nawet najbardziej szalonej wycieczki. Możesz również łatwo sprawdzić, która obręcz AEZ jest dla Ciebie najlepszym towarzyszem podróży. Wystarczy kliknąć w ALCAR 3D Konfigurator, wybrać swój samochodu i wejść w niezwykły świat felg od AEZ.

Jedno jest pewne: AEZ North i Volvo to połączenie, które zawsze zmierza we właściwym kierunku.