Felga stworzona z myślą o SUV-ach.

Szukasz idealnych felg na zimę do swojego SUV-a? Postaw na nasz bestseller DEZENT TA silver!

Niezwykle ciekawy design z podwójnymi ramionami 
Zdecydowane, solidne i dynamiczne: to najważniejsze cechy tej felgi, zaprojektowanej z myślą o SUVach. Asymetryczna konstrukcja obręczy wprowadza ruch i energię, a wygięte przy rancie ramiona tworzą ciekawe wrażenia wizualne oraz efekty w zależności od kąta padania na nią światła. Wyrafinowany projekt podwójnych ramion doskonale harmonizuje z nowoczesnym wyglądem takich samochodów jak nowe Volvo XC 40 i XC 60, Audi Q2, Audi Q3 i Audi Q5, jak również X3. Od strony technicznej,  DEZENT TA to wzór w 100% dopasowany do powyższych modeli ze względu na homologację ECE. Jednak to nie wszystko, ponieważ nowa felga idealnie pasuje również do coraz popularniejszych modeli samochodów azjatyckich producentów, takich jak Hyundai Tucson, Hyundai Santa Fe, czy Kia Sportage.

Idealne "obuwie" do Twojego auta na zimę dzięki SR3
DEZENT dokłada wszelkich starań, aby dostarczać najwyższą jakość swoim klientom, dlatego używa wyłącznie najlepszych materiałów. Dzięki felgom aluminiowym DEZENT pokażesz styl niezależnie od pory roku. Wysokiej jakości oraz innowacyjna technologia lakierowania i zabezpieczania felg SR3 zapewni, że obręcze będą wyglądać świetnie nawet po latach użytkowania. Skrót ten oznacza „Odporny na sól” (z ang. “Salt Resistant“), a numer na końcu odnosi się do 3-warstwowego procesu powlekania – podkładu, lakieru oraz wykończenia. Zastosowanie SR3 wzmacnia i wspiera „naturalne procesy ochronne” felgi i chroni przed niekorzystnym działaniem soli.

Po prostu DEZENT
Felgi DEZENT są “car-specific”, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych samochodach. Używając tych obręczy nie jest wymagany pierścień centrujący, a w większości przypadków możliwe jest użycie oryginalnych kapsli oraz śrub i nakrętek.