TW – Felga idealna na zimę do kompaktowych samochodów.

DEZENT TW - "Typical Winter Wheel". Zaprojektowana z myślą o kompaktowych miejskich samochodach.

Felga aluminiowa w kształcie gwiazdy, która doskonale spisze się podczas zimy, na śniegu i błocie pośniegowym. DEZENT TW poprzez swój siedmioramienny układ to połączenie klasycznego designu z nutką szaleństwa oraz dynamiki, którą wprowadzają delikatnie skręcone szprychy.

Ponadto, dzięki homologacji ECE oraz licznym aplikacjom, obręcz stanowi idealne wykończenie wielu aut, od miejskich samochodów kompaktowych takich jak VW Golf, VW Passat, Ford Focus, Mercedes A-Class do popularnych samochodów klasy średniej, np. nowe BMW 3 i 5 Series oraz Mercedes E-Klasa, jak również modeli premium typu Audi A6.

Z nośnością do 750 kg i wieloma aplikacjami ECE, nowe DEZENTy dają możliwość naprawdę szerokiego zastosowania i dopasowania do wielu aut. Dodatkowo felga dostępna jest na zimę aż w dwóch kolorach: klasycznym srebrnym wykończeniu (TW silver) oraz czarnym błyszczącym z cieniutkim polerowanym rantem (TW dark).

Po prostu DEZENT

Felgi DEZENT są “car-specific”, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych samochodach. Używając tych obręczy nie jest wymagany pierścień centrujący, a w większości przypadków możliwe jest użycie oryginalnych kapsli oraz śrub i nakrętek.

Sprawdź w naszym Konfiguratorze 3D, czy nowe felgi będą pasować do twojego samochodu!