Promocja #2021 @DOTZ

Dobierz do swojego auta komplet felg aluminiowych z nowej wiosennej kolekcji DOTZ 2021 i odbierz zestaw do czyszczenia kół oraz niespodziankę - DOTZ Friends & FanBag.

#New designs 2021

Niedawno swoją premierę miały nowe wzory felg aluminiowych od DOTZ na sezon 2021. Na tą chwilę to najlepszy moment, aby zamówić nowe obręcze na wiosnę z dwóch powodów: będziesz trendsetterem (#firstmover), który jako jeden z pierwszych będzie jeździł już na nowych felgach, podczas gdy inni będą je dopiero zamawiać i czekać na ich dostawę, a dodatkowo otrzymasz swój własny, osobisty zestaw do czyszczenia felg od DOTZ z niespodzianką, w skład którego wchodzą:

  • 1  szczotka do czyszczenia felg Licargo
  • 1 cleaner do felg Aenso Isern
  • 2 ściereczki z mikrofibry DOTZ
  • DOTZ Friends&FanBag, czyli torba niespodzianka wypełniona gadżetami

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać taki zestaw DOTZ? 

Zamów wybrany komplet felg z nowej kolekcji 2021 w dniach 01-14.02 2021 i wyślij do nas potwierdzenie swojego zamówienia na e-mail: contact@dotz-wheels.com.

W szybki i łatwy sposób możesz zamówić nowe felgi aluminiowe do swojego auta u jednego z naszych dystrybutorów w całej Polsce (pełną listę autoryzowanych dostawców naszych felg znajdziesz na stronie w zakładce ZNAJDŹ DEALERA) – telefonicznie, mailowo, przez sklep internetowy albo osobiście, a następnie po wysłaniu do nas potwierdzenia zamówienia, otrzymasz swój prezent! Później pozostaje już tylko czekać na swoje nowe felgi i niespodziankę…

Uwaga! Zestawy są limitowane i otrzyma je pierwszych 50 osób, które spełnią powyższe warunki promocji, więc obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Odpalamy odliczanie! Zamów felgi już teraz za pośrednictwem jednego z naszych DYSTRYBUTORÓW i bądź jednym z pierwszych szczęśliwych posiadaczy nowiutkich błyszczących felg aluminiowych DOTZ 2021 do swojego auta.

Banner ALDE Black Friday Open Data PL

Wskazówki pielęgnacyjne od DOTZ Team:

 Aenso – Premium Car Care

Aenso Isern to skoncentrowany środek do czyszczenia felg, który zmienia barwę osadów żelaza na fioletowy kolor. Bezpiecznie, ale niezwykle skutecznie likwiduje osad z klocków hamulcowych, zabrudzenia z kół, zacisków oraz innych powierzchni, bez usuwania wosków, powłok, czy innych uszczelniaczy nałożonych na nie. Efekt końcowy po zastosowaniu preparatu to czysta, odłuszczona i pozbawiona smug powierzchnia oraz, co jest niezwykle ważne, Isern jest bezpieczny dla felg chromowanych, polerowanych aluminiowych oraz stalowych.

Jak używać preparat?  – Spryskaj zabrudzoną powierzchnię i pozostaw do reakcji. W razie potrzeby użyj miękkiego pędzelka, a następnie zmyj pozostałość myjką ciśnieniową. Pamiętaj, aby nie pozostawiać preparatu do wyschnięcia na powierzchni oraz nie nakładać na opony!

Licargo car care

Super cienka szczoteczka z mikrofibry Licargo do bezpiecznego i skutecznego czyszczenia felg.

Czyszczenie trudno dostępnych miejsc na feldze bywa bardzo uciążliwe. Niestety, ale brud i pył, który zbiera się na obręczach nie jest łatwo usunąć, ale używając profesjonalnej szczoteczki do czyszczenia felg wyposażonej w specjalną mikrofibrę, pielęgnacja obręczy nigdy nie była prostsza. Uchwyt wykonany jest z bardzo wygodnego materiału piankowego, który zapobiega ślizganiu przy kontakcie z wodą. Ponadto, szczoteczka jest bezpieczna i odpowiednia do felg aluminiowych, stalowych, chromowanych, lakierowanych wszystkich znanych producentów.

DOTZ nowe felgi aluminiowe 2021

Przyjrzyj się bliżej naszym felgom aluminiowym oraz dobierz odpowiednie do swojego auta, wybierając spośród sześciu zupełnie nowych wzorów. Szukasz dodatków do samochodu, które sprawią, że zyskasz sportowy, lekko agresywny look? Wybierz DOTZ Spa z prostymi i cieniutkimi szprychami asymetrycznie zakończonymi w kierunku środka. A może LagunaSeca z dużymi oraz zdecydowanymi, prostymi ramionami w układzie krzyżowym oraz lekko wklęsłym centrum, które jest już znakiem rozpoznawczym marki DOTZ? Wisienką na torcie jest model Sepang blaze, jedyny taki projekt w ofercie DOTZ, który wyjątkowy wygląd zawdzięcza sieci połączonych ze sobą szprych w wysokim połysku, które są dodatkowo polerowane. To obręcze sportowe, zdecydowanie rzucające się w oczy, dla odważnych, które wyróżnią Cię z tłumu! Wybór należy do Ciebie: #DOTZ wheel highlights 2021.