Teaser
16.02.2024 DOTZ
Wspomnienia z ostatniej sesji zdjęciowej DOTZ

Raz w roku w naszym kalendarzu zaplanowana jest wielka zimowa sesja zdjęciowa, podczas której powstają zawsze fajne zdjęcia i przy okazji wspomnienia.

Czytaj artykuł
Teaser
26.01.2021 DOTZ
Promocja #2021 @DOTZ
Czytaj artykuł
Umbraco Galerie 1
02.09.2020 DOTZ
Prawdziwa gwiazda wśród felg aluminiowych.

Ekstremalna presja w ekstremalnych warunkach, to okoliczności z jakimi przyszłoby Ci się zmierzyć, jeżeli odważył byś się na pokonanie słynnego toru w Brazylii - Autódromo José Carlos Pace, znanego również Interlagos. Zbudowany w latach trzydziestych XX wieku tor wyścigowy położony pomiędzy dwoma podziemnymi jeziorami, którym zawdzięcza swoją drugą nazwę. Tor ma długość 4309 m i stawia szczególne wymagania zarówno przed kierowcami, jak i samochodami. I to jest właśnie ten powód, który zainspirował nas do nadania takiej nazwy dla nowego wzoru felgi aluminiowej DOTZ!

Czytaj artykuł
Umbraco 3
02.09.2020 DOTZ
DOTZ Suzuka

Suzuka to nowa felga aluminiowa, która łączy w sobie wyrafinowany i zdecydowany design oraz technologię najwyższej jakości. DOTZ Suzuka umiejętnie łączy w sobie zupełnie przeciwne cechy, z jednej strony sportowy i charakterystyczny design, a z drugiej subtelność oraz elegancję, dzięki ramionom w postaci delikatnych linii w kształcie litery „Y”, które pną się do rantu obręczy.

Czytaj artykuł