Prawdziwa gwiazda wśród felg aluminiowych.

Ekstremalna presja w ekstremalnych warunkach, to okoliczności z jakimi przyszłoby Ci się zmierzyć, jeżeli odważył byś się na pokonanie słynnego toru w Brazylii - Autódromo José Carlos Pace, znanego również Interlagos. Zbudowany w latach trzydziestych XX wieku tor wyścigowy położony pomiędzy dwoma podziemnymi jeziorami, którym zawdzięcza swoją drugą nazwę. Tor ma długość 4309 m i stawia szczególne wymagania zarówno przed kierowcami, jak i samochodami. I to jest właśnie ten powód, który zainspirował nas do nadania takiej nazwy dla nowego wzoru felgi aluminiowej DOTZ!

DOTZ Interlagos to zdecydowany, nieco agresywny sportowy wzór z podwójnymi ramionami. Nowoczesna konstrukcja gwiazdy zaskakuje i przyciąga wzrok swoją precyzją i skupieniem na detalach oraz szczegółach. Pięć par podwójnych ramion z bardzo delikatnymi wzmocnieniami zapewnia niezwykle dynamiczny efekt i sprawia, że felga przyciąga wzrok nawet wtedy, kiedy pozostaje w bezruchu. Dodatkowym jej atutem jest naprawdę duża nośność, aż do 165 kg.

Obręcz powstała z myślą o samochodach klasy VW Golf i charakteryzuje się nowym i wyrazistym designem w dwóch wersjach wykończenia: wysokim połysku (DOTZ Interlagos Shine) oraz antracytowym polerowanym (DOTZ Interlagos).

Z technicznego punktu widzenia Interlagos jest równie interesująca, co wizualnego.

Optymalizacja masy wpływa na poprawę wydajności, a delikatne detale i szeroka gama homologacji ECE sprawiają, że nowa felga aluminiowa DOTZ posiada bardzo szerokie zastosowanie. W najbardziej poszukiwanych i popularnych ostatnio rozmiarach od 17 do 19 cali, stanowi idealne wykończenie dla modeli takich jak VW Polo, VW Golf, VW Jetta, Audi A1, Audi A3, Skoda Oktavia, Seat Leon i Seat Toledo. 

Znajdź perfekcyjną felgę aluminiową z naszym ALCAR 3D Konfigurator!