ALCAR Kalendarz Adwentowy

Wielkimi krokami zbliża się finał 2021!

Jak co roku odliczaj z nami dni, które pozostały do Świąt Bożego Narodzenia i przy okazji weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, każdego dnia od 1 do 24 Grudnia.

Aby umilić czas oczekiwań do Świąt oraz sprawić, aby ten przedświąteczny okres stał się jeszcze bardziej ekscytującym czasem ponownie wypełniliśmy po brzegi nasz kalendarz adwentowy ALCAR. Łączna wartość nagród to kilka tysięcy euro! Zastanawiasz się, co w tym roku kryje się za małymi drzwiami z numerkami od 1 do 24? Poczekaj i zobacz!

Oczywiście nie pozostawimy Was w niepewności i nieco zdradzimy… To, co możemy już ujawnić, to Xbox S, sprzęty audio, agd, vouchery na fajne wydarzenia i przygody, wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne oraz gadżety do  samochodu. Najważniejsza nagroda to oczywiście zestaw felg aluminiowych AEZ, DOTZ lub DEZENT do wyboru, a nasz Konfigurator felg 3D pomoże Ci szybko znaleźć te najlepsze i najbardziej dopasowane do Twojego samochodu.

Bild

Każdy dzień to nowa szansa na wygraną!

Przez cały grudzień, każdego dnia możesz wziąć udział w losowaniu na dedykowanej stronie z kalendarzem: alcar-adventcalendar.com. Tylko jedno klikniecie dzieli Cię od wygrania niesamowitej nagrody!